Tarcza do drewna 800x40x5/8x5z do cięcia wzdłużnego
towar niedostępny

Opis
Do czego służy tarcza 800x40x5/8x5z do cięcia wzdłużnego drewna ?
- piły o uzębieniu grupowym (typu HANIBAL) do cięcie drewna miękkiego wzdłuż włókien słoi
- stosowane na trakach dwupiłowych
- piły tej serii często pracują w układzie wielopił
Cechy tarczy 800x40x5/8x5z fasole do cięcia wzdłużnego drewna miękkiego na dwupiłach:
- piły wykonane z wysokogatunkowej stali narzędziowej ulepszonej termicznie
- proces wycinania dysku realizowany z wykorzystaniem technologii laserowej, która wpływa na wysoką dokładność wykonania piły
- ze względu na ciężkie i często zmienne warunki pracy, narzędzia wykonywane są również w wersji ze szczelinami kompensacyjnymi i specjalnymi nacięciami
- rowki kompensacyjne zwiększają sztywność dysku, odprowadzając wyższą temperaturę akumulowaną przez piłę w procesie skrawania
- równomierność i symetria rozwarcia ostrzy - standardowo produkowane w wersji ostrzonej i rozwieranej
Wymiary tarczy:
- ∅ D [mm] - Średnica zewnętrzna: 800
- ∅ d [mm] - Średnica otworu: 40
- S [mm] - Grubość dysku: 5
- Z - Ilość zębów: 8x5
- Geometria zęba: WA
- INFO: fasole
Niezależnie do tego czy Twoim codziennym narzędziem jest pilarka tarczowa, piła stołowa czy piła tarczowa, potrzebujesz najlepszych materiałów eksploatacyjnych.
Tarcze marki Globus wykonane są z najwyższej klasy materiałów, w zależności od przeznaczenia posiadają wymaganą twardość.
Jak dobrać odpowiednią tarczę- piłę?
Zasada przy wyborze twardości tarczy do cięcia jest następująca: im twardszy materiał, który zamierzamy ciąć- tym miększa powinna być tarcza.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.