Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą handlową istniejącą od 1995 roku. Początki naszej działalności skupiały się głównie wokół przemysłu górniczego, do którego dostarczaliśmy maszyny górnicze oraz narzędzia ręczne. Z biegiem czasu w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie branży wprowadziliśmy do swojej oferty części zamienne i usługi remontowe urządzeń górniczych.

Nieustannie rozszerzamy swój asortyment oferując praktycznie wyroby z każdej dziedziny przemysłu. Dbając o zadowolenie naszych klientów dostarczamy szeroką gamę produktów wyłącznie renomowanych polskich i światowych producentów, przez co gwarantujemy sprzęt i usługi najwyższej jakości.

Dwudziestopięcioletnie doświadczenie ugruntowało naszą pozycję na polskim rynku. Obserwujemy zmiany, jakie na nim zachodzą i potrafimy na nie szybko reagować. Obecnie dzięki stale rozwijanej ofercie potrafimy w pełni zaspokajać potrzeby branży wydobywczej, energetycznej, logistycznej i militarnej. Cenimy sobie partnerskie relacje, dlatego przy długofalowej współpracy oferujemy preferencyjne warunki handlowe oraz kompleksową obsługę.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni handlowcy chętnie pomogą w doborze odpowiednich produktów, spełniających wymagania danej branży i projektu.

By poznać bliżej nasze możliwości zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą lub kontakt z handlowcem.

 

Siedziba sklepu internetowego www.narzedzia-macpol.pl oraz odbiór towaru:

ul. Zabrzańska 26
41-700 Ruda Śląska
sklep@macpol.pl

 +48 605 360 940

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl